Veel gestelde vragen
Waarom komen er geen nieuwe mateco banen? Ten eerste is het een kostbare investering en ten tweede is de kans op blessures erg groot. We gaan meer voor blessurevrij, duurzaamheid en kwaliteit!
Moeten er een aantal (quorum) leden aanwezig zijn voor een stemming? Nee, zowel in de statuten en het huishoudelijk reglement hebben we dat niet terug kunnen vinden. Het aantal aanwezige leden bepalen met elkaar welke ondergrond de voorkeur gaat krijgen.
Ik wil m'n tennismaatje machtigen om namens mij te stemmen. Is dat mogelijk? Het is raadzaam om zelf aanwezig te zijn. Immers, er is nog geen voorlichting gegeven over de aanpassingen en veranderingen die gaan plaatsvinden. Zelfs tijdens de vergaderingen kan een idee voorgesteld worden waar je het zelf niet mee eens kunt zijn!
Waarom moeten de kunstgrasbanen vervangen worden? De huidige kunstgrasbanen zijn in 1999 over de matecobanen aangelegd. De kunststofvezels zijn op verschillende plekken afgesleten.
Wordt de aankoop van een nieuwe baansoort door de werkgroep beslist? Nee, de werkgroep brengt een advies uit naar het bestuur.
Wordt de aankoop van een nieuwe baansoort door het bestuur beslist? Nee, de keuze wordt gemaakt door de leden tijdens de Bijzondere Algemene Ledenvergadering welke gehouden wordt op 29 oktober a.s.
Wat wordt de nieuwe baanondergrond? In de Bijzondere Algemene Vergadering wordt een presentatie gegeven en een keuze mogelijkheid voor een baansoort voorgesteld.
Waarom "ploft" de bal soms op de mat? Bij verschillende plekken liggen stukken Mateco los. Op baan 3 en 6 komt dat het meeste voor.
Het regenwater loopt niet weg bij baan 3 en 6, hoe komt dat? Op baan 3 en 6 is er sprake van ernstige slijtage. De mateco banen zijn aan het verzakken en dat resulteerd in verschillende hoogte.
Wie heeft dat geconstateerd dat er sprake is van hoogteverschillen? De werkgroep heeft een professioneel en gespecialiseerd bedrijf de opdracht gegeven een onderzoek uit te voeren. Het rapport geeft duidelijk aan dat er soms hoogteverschillen zijn van 0,25 mm tot 18 cm!
Hoe komt dat er grote hoogteverschillen onstaan? De zachte grond is de oorzaak. Ook het scheuren van de matecobanen heeft een reden. Afhankelijk van situatie wordt gekeken hoe dat in de toekomst kan worden voorkomen.
Wordt vervolgd!
Heeft u nog vragen? Stuur ze dan naar: rvb@planet.nl of v.erve@planet.nl
(Bron: wvw)
Een deel van de inkomsten van verenging worden gegenereerd in de bar. Om dit systeem zo goedkoop mogelijk te organiseren wordt aan ieder seniorlid gevraagd twee tot driemaal per seizoen bardienst te draaien. Weet u dat maar 10% van onze leden daar gehoor aan geven?
TV Oudegein organiseert voor de 25e keer de Nieuwegeinse Tenniskampioenschappen. Inschrijven kan t/m 19 september a.s.
Nu de feestelijkheden achter de rug zijn, de nieuwe tennisbanen werden opgeleverd, is het goed om samen een afspraak te maken.
TV Oudegein biedt twintig van haar leden een cursus Reanimatie/aed aan. De cursus duurt één avond en na afloop krijg je officieel certificaat!
Het renoveren van het tennispark is klaar. Veel leden waren aanwezig tijdens de feestelijke opening.